IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
I Uliczny Wyścig Jeżewo
Autor Wiadomość
crovaxus


Motocykl: Peugeot
Posty: 308
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob 15 Wrz, 2012   

Archi88 napisał/a:
Z weteranów mocniej odkręcał jedynie kolega z Tucholi na Junaku i rajdowa WSK 175


Zapomniałeś wspomnieć o MZ Trophy 150 która momentami na prostej dochodziła do 110 według kierowcy ;P . Krzychu tak nie odkręcał Junaka bo sam go zdublowałem moim Peugeotem na trasie raz. Z punktu widzenia kierowcy najlepszym miejscem była ta prosta w mieście na punkcie meta/start. Z jednej strony rondo do nawracania czyli rozpęd i huk a z drugiej strony dość ostry zakręt po długiej prostej więc również miły efekt wyhamowywania i znowu rura. Warto wspomnieć że wszystkie 3 caferacery które jechały to nawaliły w czasie tej godziny. W jednym pękła klema od akumulatora, a w drugim wystrzeliła świeca z głowicy. Na szczęście w obu przypadkach nic się nie stało i po paru minutach znowu były na trasie. W tej caferacer z silnikiem wiatrołapa to nie wiem co było, lecz stała chwilę na poboczu. Poza nimi to lokalne pierdziki 50tki też co chwile szwankowały. Reszta wytrzymała godzinę jazdy. Ja peugeotem jechałem w granicach 60-70 km/h. Ulubione obroty mojego silnika.
_________________
Peugeot P112 DeLuxe '34, Dniepr MT10 '76, Jawa 175 356 '60
Ostatnio zmieniony przez crovaxus Sob 15 Wrz, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Archi88


Motocykl: Iż-56
Posty: 1347
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: Sob 15 Wrz, 2012   

No Mzta też się dosyć zbierała.

Widziałem, że w którymś motorowerze poszła linka sprzęgła. A jednemu z nowszych motocykli (czwarty caferacer, chociaż nie w takim stylu jak pozostałe) zabrakło pod koniec paliwa ;)

Fotki znalezione w necie:
https://picasaweb.google.com/adamgramsa/RajdUlicznyJezewo15092012?authkey=Gv1sRgCOS4ma3P9bym2QE#

https://picasaweb.google.com/105374998362552985908/Jezewo?authkey=Gv1sRgCOrpzuLV2_KgcQ
_________________
IŻ-56 '62, Suzuki GSX400E '83
Ostatnio zmieniony przez Archi88 Nie 16 Wrz, 2012, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
nickeledon


Motocykl: Iż-49
Posty: 3830
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie 16 Wrz, 2012   

Cóż żal d... trochę jakby nie patrzeć ściska. Gdy już Jacek wytrzeźwijesz upojony zwcięstwami czekam na porządną fotorelację na forum nie żadne linkowanie.
 
 
crovaxus


Motocykl: Peugeot
Posty: 308
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie 16 Wrz, 2012   

ja nic nie wygrałem akurat ale wrzucę jak tylko dostarczą mi zdjęcia
_________________
Peugeot P112 DeLuxe '34, Dniepr MT10 '76, Jawa 175 356 '60
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów II Uliczny Wyścig Jeżewo
31 sierpnia 2013
Archi88 Imprezy 6 Nie 01 Wrz, 2013
nickeledon


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna