IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Dowcipy
Autor Wiadomość
Spiker


Motocykl: Planeta
Posty: 1437
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 16 Paź, 2023   

Darek napisał/a:
Ponieważ jutro Dzień Edukacji, a ja właśnie belfrem jestem, to takie szkolne zapodam:

Bez urazy Darek, ale dla mnie najlepszy szkolny dowcip ... to jest (w praktyce) dzień wolny dla nauczycieli w Dzień Edukacji :hihi: .
_________________
Iż Planeta '63, ...
 
 
Darek
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 444
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Wto 17 Paź, 2023   

Dla ścisłości, to w Dzień Edukacji nie ma dnia wolnego, tylko dzień wolny od zajęć dydaktycznych. To oznacza, że do pracy się przychodzi, ale lekcji nie ma tylko, akademia, spotkanie z uczniami, itp. W podstawówkach jest obowiązek zapewnienia opieki dzieciakom.

Ale skoro to dział dowcipów, to dzisiaj słyszałem niezłego suchara:
Jak kat pod szubienicą pociesza skazańca ?
- Głowa do góry!
A ze szkolnych, to kilka lat temu na maturze byli "Chłopi" i był taki fragment, gdzie stary Bylica, czyli teść Antka, opowiada, że chodzi głodny, coraz słabiej się czuje, tak, że podpierać kijem się musi. W gwarze było to:

- Takim słaby, ze ledwie sie ruchom ło tym kijosku.

Uczeń w swojej pracy napisał, że Bylica z głodu ledwie się ruchał ze swoja laską.
_________________
Denerwować się to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty.
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1797
Skąd: Kielce
Wysłany: Sro 18 Paź, 2023   

Ja wczoraj robiłem uczestnikom zadanie w grze terenowej polegające na programowaniu robotów. Najpierw ich torturowałem pytając się co przedstawia ikonka odpowiadająca za zapis. Na kilkadziesiąt osób tylko jedna wiedziała, że to dyskietka. :rotfl: :lmao: Ale to nic, mówiliśmy też, że w latach 90 internetu prawie nie było. I zapytałem się ich z 8 klasy w związku z tym jak wtedy ludzie żyli, a na to jedna uczestniczka, że żyli przy świeczkach. :hihi: :lmao: xD
 
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 355
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 04 Lis, 2023   

Po cmentarzu włóczą się kanibal z nekrofilem. Natykają się na porzucone zwłoki. Nekrofil pyta kanibala - Będziesz to jeszcze jadł? Czy mogę je już wyjeb...ć?
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 355
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 23 Gru, 2023   

Zwróciło moją uwagę, że w ostatnich dniach zapanowała wśród kierowców "moda" na dokonywanie "coming uot-u", że są "rogaczami", co obwieszczają montując rogi na swoich samochodach. Możliwe, że jestem konserwatywny,staroświecki i nie nadążam za zmianami i aktualnie fakt,że żona, przyjaciółka, konkubina, partnerka jest tak atrakcyjna, że ma powodzenie, branie u innych mężczyzn jest powodem do dumy :mrgreen: .
I przy okazji tych rozważań przypomniał mi się kawał.

Mąż - myśliwy wraca do domu, oczywiście wcześniej niż zapowiadał i zastaje żonę w łóżku z kochankiem. Ten zrywa się i staje goły obok łóżka. Myśliwy nic nie mówi, zdejmuje strzelbę z ramienia i mierzy w przyrodzenie kochanka, który szukając ratunku mówi " człowieku daj mi szansę". Myśliwy chwilę pomyślał i mówi " Dobra, rozbujaj".
 
 
Darek
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 444
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Wto 26 Gru, 2023   

Może starawy, ale mnie śmieszy:
Córeczka wraca zadowolona ze szkoły i opowiada mamie:
- Mamusiu, a dzisiaj na lekcji liczyliśmy i dzieci to umieją tylko do 5, a ja już do 10. Posłuchaj: jeden, dwa, trzy, ... dziewięć, dziesięć! Mamusiu, czy to dlatego, że jestem blondynką?
- Tak córeczko, to dlatego.
Kolejnego dnia córeczka chwali się, że dzieci umieją alfabet tylko do "d", a ona nawet do "g". Mamusiu, czy to dlatego, że jestem blondynką?
- Tak, to właśnie dlatego.
Kolejnego dnia dziewczynka opowiada, że na WF-ie, kiedy się przebierały, to okazało sie, że inne dziewczynki pod koszulkami nic nie mają, a ona to ma niezłe "balony". Mamusiu, czy to dlatego, że jestem blondynką?
- Nie córciu! To dlatego, że masz już 20 lat!!!
_________________
Denerwować się to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty.
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1797
Skąd: Kielce
Wysłany: Sro 27 Gru, 2023   

Do kancelarii premiera dzwoni telefon i gość pyta:
-Dzień dobry, czy dodzwoniłem się do kancelarii premiera Morawieckiego?
Na to odpowiedź:
- Mateusz Morawiecki nie jest już premierem.
Po chwili ten sam gość znowu dzwoni i pyta o to samo, na to odpowiedź:
-Morawiecki nie jest już premierem.
Po chwili sytuacja się powtarza, aż w końcu człowiek w kancelarii się pyta:
-Dlaczego Pan dzwoni i ciągle pyta o to samo?
A na to dzwoniący:
- Bo ja lubię słyszeć, że Morawiecki nie jest już premierem. :shifty:
 
 
 
Komar
Fundator


Motocykl: DKW
Posty: 356
Skąd: małopolska
Wysłany: Sro 27 Gru, 2023   

Przeczytałem 3 razy i nie zrozumiałem. Mógłbyś mi wyjaśnić?
_________________
"..wolność i przestrzeń niczym nieograniczona.."
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1797
Skąd: Kielce
Wysłany: Sro 27 Gru, 2023   

To, może niech ktoś inny wytłumaczy jak to rozumie, Chyba, że nikt nie rozumie. :hmm:
 
 
 
Darek
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 444
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Czw 28 Gru, 2023   

Autentyk!!!
Opowiedziano mi taką historyjkę.
W szkole chłopak podprowadził drugiemu tzw. elektronika, czyli elektroniczną faję. Niezłego cybucha, wartego ok. 350 zł. Oddał to drugiemu, który fanta upłynnił koledze za ok. pół ceny. Niestety byli na tyle głupi, że zrobili to pod okiem kamer monitoringu, więc sprawa się ekspresowo wyjaśniła. Szkoła Branżowa, ale łebki nieletnie. Usunąć można, ale jest z tym trochę ceregieli, a warto by dla przykładu kolesi pozbyć się, żeby inni mieli jasny przekaz. Zaproponowano rozwiązanie kompromisowe. Rodzice, na swój wniosek odbierają dokumenty, a szkoła po pierwsze nie będzie chłopakom w papierach bruździć, na Policję sprawy zgłaszać, itp. Po drugie, swoimi kanałami pomoże się im inna szkołę znaleźć. Też czasem do takich sposobów się uciekamy. Zawezwane matki poszły na taki układ i następnego dnia rodzice zgłosili się w sekretariacie. Jedna (ta od pierwotnego złodzieja) przyszła z mężem, który zaczął się jednak awanturować. Nie o to, że chłopak ma odejść, ale o to, że trofiejny fant powinien być mu wydany!!! Skoro go skroił i będzie za to usunięty, to cybuch mu się należy. Tak przynajmniej twierdził ojczulek, który na dodatek uważał, że zna się "trochę" na prawie i wie co mówi!!!
Czaicie?!?! Jak Wam coś skroją, to staje się to własnością złodzieja. Tako rzecze suweren! :O
_________________
Denerwować się to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty.
 
 
Komar
Fundator


Motocykl: DKW
Posty: 356
Skąd: małopolska
Wysłany: Pią 29 Gru, 2023   

To prawie jak Morskie Prawo Wielkiej Brytanii tyle że tam jest postanowione, że co znajdziesz na brzegu morza/ oceanu jest twoje
_________________
"..wolność i przestrzeń niczym nieograniczona.."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna