IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Dowcipy
Autor Wiadomość
Voron


Motocykl: Iż-56
Posty: 124
Skąd: Ogrodzieniec
Wysłany: Czw 13 Kwi, 2006   Dowcipy

Pomyślałem ze fajnie bedzie rozluźnić troche atmosfere na forum i troche sie pośmiać. Wrzucajcie tu dowcipy :D

-Siedzi w pubie przy piwku kilku motocyklistów ... ciągle gadają o swoich maszynach ... ile palą , jakie osiągi ... co się zepsuło ... itp... W końcu jeden nie wytrzymał i mówi :
- Panowie siedzimy tu kilka godzin i ciągle to samo. motocykle i motocykle, może zmienimy temat ?
- OPS. Ostatnio w modzie jest noszenie ich odrobinę?

wywiniętych tak, by widać było trochę futerka.

**************

Na języku polskim pani kazała dzieciom napisać wypracowanie, które będzie zawierało następujące zagadnienia:

1.Monarchia
2.Miłość
3.Religia
4. Tajemnica.

Po niespełna trzech minutach do biurka nauczycielki podchodzi Jasio. Pani, nieco zdziwiona, czyta:

- "Ktoś zerżnął Królową"
- "Mój boże Kto?"
_________________
Iż 56 1958r, Yamaha xv 1600
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 13 Kwi, 2006   

Przychodzi pijak do baru, cały podrapany, poszyty, ciuchy zakrwawione.Barman pyta:

-Zenek co Ci się stało??

- Widzisz Edziu, wróciłęm wczoraj trzeźwy do domu i pies mnie nie poznał.
 
 
 
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1153
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 13 Kwi, 2006   

Pytanie : jak dlugo mozna patrzec na tesciowa jednym okiem?
Odp: dopuki nie zgramy muszki ze szczerbinka.
_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Sob 15 Kwi, 2006   

Pyta sie jeden kumpel drugiego co bys wolał miec sliczna dziewczyne ale ktora by cie zdradzała, czy wolał bys miec brzydką ale wierna????

A ten mu odpowiada>

A ty co bys wolał jeść tort z kolegami czy gówno sam :) ))
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Nie 16 Kwi, 2006   

Był sobie raz harleyowiec. Harleyowiec to taki co ma Harleya, Harley to taki motor. :D . (Takie wyjaśnienie dokładała kumpela, która mi opowiedziała ten kawał :D ). Harleyowiec bardzo dbał o swojego Harleya. Czyścił go, chronił przed deszczem, polerował i smarował chromy wazeliną. Harleyowiec poznał dziewczynę. Bardzo się polubili i pewnego razu dziewczyna zaprosiła Harleyowca do domu na obiad z rodzicami. Harleyowiec pojechał Harleyem do dziewczyny, postawił Harleya przed domem i poszedł na obiad. Było bardzo miło i sympatycznie, obiad smaczny. Po jedzeniu ojciec dziewczyny nagle mówi: "Dobra, pojadło się ale kto się teraz pierwszy odezwie to zmywa naczynia". Harleyowiec nic się nie odezwał tylko pobiegł do kuchni a tam sterta syfnych naczyń niemytych chyba ze dwa tygodnie. Myśli sobie Harleyowiec "Kurwa, nie będę przecież tego zmywał, pierdolę nie odzywam się". Wrócił do jadalni i siedzi z wszystkimi. Minęła godzina ... Nikt się nie odezwał... Minęłą druga ... Nic. Harleyowca cholera bierze, myśli sobie:"Kurwa już nie wyrobię. Coś trzeba wymyślić, żeby się odezwali". Niewiele myśląc zerwał się wziął dziewczynę na stół i rucha ją. Dziewczyna myśli sobie:"Co za palant! Rucha mnie na stole przy rodzicach! Jak on mógł?! Myślałam, że on mnie kocha a jemu tylko na tym zależało! Wygarnęłabym mu..., ale nie mogę się odezwać bo będę zmywać." Ojciec jak to zobaczył to myśli:"Co za kutas z tego Harleyowca!Żeby moją własną córkę na stole przy mojej żonie ruchać?Zaraz bym mu wygarnął... ale nie mogę bo będę zmywać". Matka myśli:"Kogo ta nasza córka sprowadziła. Żeby ruchać na stole przy rodzicach?! Ale bym mu wygarnęłą, ale nie mogę bo będę zmywać!" No i nic. Wszyscy siedzą cicho jak siedzieli.

Minęło kolejne pół godziny... Minęła godzina... Półtorej... Harleyowiec niewiele myśląc bierze matkę w obroty. Dziewczyna myśli sobie:"Boże! Co za chuj z tego mojego Harleyowca!!! Jak on mógł?!! Moją matkę! Przy mnie! Przy moim ojcu! Ale nawet nie mogę się odezwać ... ... ... Bo będę zmywać." Ojciec myśli:" Nie! Nie! Nie wytrzymam tego! Rucha moją żonę! Przy mnie, na stole, przy mojej córce! Zaraz mu wpierdolę! Ale nie!... Nie mogę się odezwać ... Bo będę zmywać."



Wszyscy znowu siedzą cicho... Minęłą godzina... Dwie... Trzy... Harleyowiec zrezygnowany wbił oczy w okno... Patrzy sobie w niebo ... W chmury... Coraz więcej chmur ... Nagle ... kap,...kap ... zaczyna padać. Harleyowiec zrywa się od stołu. Biegnie do okna. Patrzy ... A tu na jego Harleya pada deszcz! Coraz więcej deszczu! Nie wytrzymał i krzyczy: "Ojciec! Masz wazelinę?!!!!"



a ojciec: "Dobra!!!...Dobra!!! ... Już pozmywam!!!!!"
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Nie 16 Kwi, 2006   

Żona przez sen woła Rysiek, Rysiek, Rysiek,

Facet sie obudził i mowi o co tu chodzi przeciez ja mam Heniek na imie, ale sprawdze ja. Rano niby wyszedł do pracy i schowal sie w szafie, patrzy zona w pizamie wyskakuje do lazienki stroi sie.

Dzwonek do drzwi wchodzi Rysiek, Rysiek przystojniacha jak skurwisyn mysli sobie facet w szafie. Rysiek sie rozbiera:kaloryfer na brzuchu, facet w szafie mowi.

Kurwa jaki ten Rysiek to zajebisty gosc,
Rysiek sciaga pory a tu najmodniejsze bokserki w tym sezonie. facet w szafie mowi
Kurwa jaki ten Rysiek to zajebisty gosc,
Rysiek sciaga bokserki a tu pała do kolan, facet w szafie mowi
Kurwa jaki ten Rysiek to zajebisty gosc,
Nagle zona sie rozbiera, a tu wszedzie celulitis, cycki obwisłe, na to facet w szafie mowi
O kurwa ale wstyd przed Ryśkiem :) , :) , :) hi hi hi hi
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
Voron


Motocykl: Iż-56
Posty: 124
Skąd: Ogrodzieniec
Wysłany: Nie 16 Kwi, 2006   dowcipy

Kiedy kobieta ma największego stracha?

- Gdy ma obce ciało w dupie a mąz po schodach tupie
_________________
Iż 56 1958r, Yamaha xv 1600
 
 
Voron


Motocykl: Iż-56
Posty: 124
Skąd: Ogrodzieniec
Wysłany: Czw 04 Maj, 2006   dowcip

tundra syberyjska, idzie ekipa myśliwych z USA, wszyscy mega wypasione snajperki, czają się na niedźwiedzia ale nic nie mogą upolować..

nagle widzą 3 ruskich idących na boso, z jednym kałachem w łapskach, wlekących wielkiego zwierza..

amerykaniec pyta: "Gryzli"

ruski na to: "niet, strilali.."
_________________
Iż 56 1958r, Yamaha xv 1600
 
 
BUBA


Motocykl: Iż-56
Posty: 65
Skąd: Hel
Wysłany: Wto 15 Sie, 2006   

Facet wchodzi do przydrożnego baru,rozgląda się i siada przy barze.obok siedzi gościu,co chwila łyka setę i krzywiąc się spluwa.zaintrygowany facio pyta:

-Panie,co pan tak plujesz?

-aaa, szkoda gadać,szkoda gadać.

-no mów pan, co jest,co się stało,powie mi pan to panu ulży-nalega facet.

-dobra-mówi goścu i zaczyna opowiadać

-jestem kierowcą tira,tego co tu stoi,tego z cegłami na pace.Wczoraj w nocy już tak mi się spać chciało,że mówię sobie-ni chuja,staję i na dwie godzinki w kimę-tak zrobiłem,zjechałem na pobocze i w słomę.budzę się,chcę wyjechać a tu ni hu hu,koła po osie zagrzebane w błocie.Wyskoczyłem z wozu,szpadel i jadę z koksem, odkopuję.Nagle zatrzymuje się koło mnie facet niebieskim matizem i mówi:

-panie masz pan linę?to pana wyciągnę,masz pan linę?-kierowca łyka setę,spluwa i opowiada dalej-

-daj pan spok€j z tymi żartami,mam robotę do zrobienia

-daj pan linę,mówię panu że wyciągnę-nalega właściciel matiza,to na "odpierdol się"mu mówię

-dobra chłopie,jak mnie wyciągniesz,to zrobię ci laskę-kierowca łyka setę,spluwa i mówi kręcąc głową:

-pierdolony matiz
_________________
czas leci a opona rośnie...
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1783
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią 10 Lis, 2006   

Idzie ksiądz przez las, zachciało mu sie sikać. Staje pod drzewem, rozpina sutanne, szuka , grzebie, aż w końcu mówi poirytowany: -jak ta gospodyni cos schowa to ja nigdy nie moge znaleśc!!!
 
 
 
BartekG


Motocykl: Iż-49
Posty: 756
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 10 Lis, 2006   

Przechodzi ślepy obok sklepu rybnego, pociągnął nosem i mówi:
"Cześć dziewczynki!!!"

:)
_________________
Iż49
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1783
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto 14 Lis, 2006   

Piją studenci KUL-u wino, piją , nagle łapie ich ksiądz, i mówi:

-Co wy tu pijecie!?
-Wode prosze ksiedza wode.
-Dajcie łyka- mówi ksiądz, po czym stwierdza odkrywczo
-To nie jest woda!! To jest wino!!

Na to studenci: Cud!!! Cud!!!
 
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1783
Skąd: Kielce
Wysłany: Sro 15 Lis, 2006   

Że tu taki zastuj to ja jeszcze coś zapodam.

Kto to jest, wszyscy do niego mówią ,,ojcze" a jego własne dzieci ,,wujku"

-Ksiądz :D
 
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1783
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią 17 Lis, 2006   

Teraz kawały niepoprawne , nie będe miał do Ciebie Voron pretensji jak mnie wywalisz nie chcąc isc do kryminału :?



Dlaczego Lech jest żonaty a Jarek jest kawalerem?

Bo mu Lech najlepszą laskę poderwał.



Co pokazali nam prezydenci.

Prezydent Jaruzelski pokazał nam jak należy rządzić.

Prezydent Kwaśniewski pokazał nam ,że nie trzeba mieć magistra żeby rządzić. Prezydent Wałęsa pokazał ,że każdy głupek może rządzić,

a kaczka pokazał że NIE KAŻDY :twisted: :D



Spotyka sie amerykański bezdomny i polski który niech sie nazywa całkowicie przypadkowo Hubert H.

Mówi amerykanin:

-w USA to jest wolność, ja moge wyjść na środek centralparku w New York i powiedziec głośno ,,Amerykanski prezydent jest idotą"

Na to Hubert H.:

-W Polsce IVRP tez jest wolność!! Ja tez moge wyjść na środek dworca centrealnego i powiedzieć ,, Amerykański prezydent jest idiotą"!!!!!!!
 
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1783
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto 28 Lis, 2006   

Niech ktos zapoda jakieś kawały , bo ja sam tu nie daje rady :x



Jasiu sie pyta taty:

-tato co to jest kapitalizm?

A tata zaczął porównywac ten najwspanialszy system gospodarczy na swiecie, do najświętszej komórki społecznej jaką jest rodzina.

-to tak synku jak u nas w domu, ja zarabiam pieniadzie więc jestem kapitalistą, mama to rząd bo ona tymi pieniązkami rządzi, nasza gosposia to klasa robotnicza bo ona u nas pracuje, dziadek to związki zawodowe, bo on pilnuje żeby wszysko było na swoim miejscu, Ty jesteś ludem bo wszyscy troszczymy sie o Ciebie, a twój młodszy braciszek to nasza przyszłość, rozumiesz juz synku?

JAsiu:

-musze sie jeszcze z tym przespać- powiedział jasiu stosunkujac sie do tego idylicznego obrazu rodziny jako panstwa kapitalistycznego.

W nocy braciszek zrobił kupe i zaczął płakać, jedyny w domu wstał Jasio i poszedł do sypialni rodziców, ale tam była tylko mama i tak mocno spała ze jej nie obudził, następnie rezolutnie udał sie do pokoju gosposi. Wszedł a tam tata uprawiał sex z gosposią a dziadek podgladał ich przez okno, wszyscy byli tak soba zajęci że nikt Jasia nie zauwazył.

Rano jasiu mówi do taty:

-tato ja juz wiem co to kapitalizm jest, kapitalisci wykorzystują klase robotniczą, związki zawodowe sie temu przygladają, rząd śpi, lud jest ignorowany, a przyszłość lezy w g...nie :dupa: - to właśnie jest kapitalizm





Zapodajcie cos tera Wy bo mi sie juz nie chce
 
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Wto 28 Lis, 2006   

Chcemy Waszego Dobra! - powiedziały Kaczory Ludowi Polskiemu

od tej pory Polacy zaczęli skrzętnie skrywać swoje dobra
 
 


Posty: 0
Wysłany: Sro 29 Lis, 2006   

hahahaha, dobre

Do radia ,,Maryniak" przychodzi dziewczynka i mówi:
-chciałabym pozdrowic babcię
na to ojciec dyrektor:
-ale wiesz ze to kosztuje?
-ale ja nie mam pieniążków
-to zapłacisz w naturze
Poszli na zaplecze, dyrektor kazał jej siąść, zdjął sutanne , i mówi:
-wiesz co masz z tym zrobić?
Dziewczynka bierze do ręki, klepie trzy razy i mówi do ,,mikrofonu":
-kochana babciu...
 
 
patyk


Posty: 294
Skąd: Gorzów wlkp.
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

-Dlaczego łysi harlejowcy jeżdżą z rozpietymi rozporkami

- Bo chcą poczuć wiatr we włosach!
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

za ojca dyrektora sa szóstki jak w tańcach na lodzie, hehe dobre, powoli dochodzę do siebie
 
 
spowiednik_10


Motocykl: Iż-49
Posty: 41
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pią 22 Gru, 2006   

Marika i Grejta si spotykają na kafa ,i jedno goda do drugiej.

-marika--wisz Grejta, jo dzis jok przyszła z sklepu ,widza a mój chopek stoi na środku pokoju na lojfrze i wali puloka,

-grejta -i co i co zes zrobiła ,

-marika -no wziołam mu i zem bakła,

-grejta -dyć to gańba

-marika -lepi zuby umyć niż lojfer prac



Marek
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna